Aktualne zdjęcia z realizacji na Facebooku i Instagramie
PRODUCENT ALUMINIOWYCH
OGRODÓW ZIMOWYCH
12 270 82 15 (pn-pt 7-15)
Skontaktuj się
ZAMÓW
WYCENĘ

25 lat minęło jak jeden dzień

Jesteś tutaj:     Strona główna-25 lat minęło jak jeden dzień

Koniec lat 80-tych to okres szczególnie ważny dla naszej firmy.

Rozpoczęliśmy działalność jako Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przybylski i funkcjonujemy nieprzerwanie aż do dnia dzisiejszego. Początkowo zajmujemy się montażem stolarki budowlanej, aby już w następnych latach na drodze ewolucji firmy zacząć produkować stolarkę aluminiową.

W 1996 roku poszerzyliśmy nasze usługi w zakresie remontów i wykończeń. Kolejne lata to udoskonalanie techniki produkcji i montażu oferowanych przez nas wyrobów oraz wprowadzanie innowacji technologicznych. To właśnie dzięki nieustannemu rozwijaniu się firmy, podejmujemy nowe wyzwania i poszerzamy naszą ofertę specjalnie dla Państwa.

Wieloletnia pozycja na rynku oraz zdobyte doświadczenie sprawiły, iż staliśmy się profesjonalistami w zakresie wykonywanych przez nas usług. Możemy poszczycić się referencjami renomowanych firm oraz osób prywatnych, co świadczy o solidności, rzetelności, fachowemu wykonaniu prac montażowych, a przede wszystkim zadowoleniu naszych klientów. Zlecenia zawsze są wykonywane terminowo z największą dbałością o szczegóły i estetykę wyrobów.

Poniżej przedstawiamy kilka referencji wskazujących na długoletnie doświadczenie firmy:

Blog PRZYBYLSKI

Inspiracje i porady budowlane. Ciekawostki technologiczne i wykończenia wnętrz.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE

Nasze wybrane realizacje

Kraków Niepołomice Ogród Zimowy
Okno kolankowe szklany dach 0129
Świetlik - szklany dach 0003
Kraków dawne KINO UGOREK fasada szklana