Aktualne zdjęcia z realizacji na Facebooku i Instagramie
PRODUCENT ALUMINIOWYCH
OGRODÓW ZIMOWYCH
12 270 82 15 (pn-pt 7-15)
Skontaktuj się
ZAMÓW
WYCENĘ

28 pomysłów na ogród zimowy

Jesteś tutaj:     Strona główna-28 pomysłów na ogród zimowy

Pomysły na budowę i aranżacje ogrodu zimowego

Ogród zimowy to idealne miejsce do całorocznego relaksu, rekreacji lub pracy. Nazywany także oranżerią pomaga zoptymalizować przestrzeń mieszkalną przy jednoczesnym zaproszeniu natury do wnętrza. 28 pomysłów na ogród zimowy to galeria naszych realizacji do zainspirowania Was.

Wielkogabarytowe przeszklenia poszerzają wnętrza i intrygują kształtem zapewniając wspaniałe naświetlenie pomieszczenia. Szczelna zabudowa gwarantuje komfort wypoczynku niezależnie od pory roku czy pogody.

Nawet jeśli ogranicza nas powierzchnia tarasu, dobrze zaprojektowany ogród zimowy stanie się prawdziwą przeszkloną oazą.

Pomysłów na ogród zimowy jest tyle ile każdy z nas może sobie wyobrazić. Ekskluzywny i elegancki, klasyczny i stylowy, kolorowy i “designerski” – ogród zimowy to Twój indywidualny pomysł.

Szukając nowoczesnego stylu na ogród zimowy to proponujemy lekki design, dopasowujący się do każdej funkcji pomieszczenia, nie stający na drodze promieniom słońca. Ogrody zimowe w stylu nowoczesnym bezwarunkowo muszą stać się integralną częścią domu.

Aranżacja ogrodu zimowego to również przemyślane wyposażenie.
Warto zamontować dodatkowe wyposażenie do ogrodów zimowych, które nie tylko zwiększy komfort wypoczynku, ale również zadba o niego podczas nieobecności domowników, reagując na temperaturę wewnętrzną, nasłonecznienie, siłę wiatru czy deszcz. Zastosowanie systemów zacienienia w znacznym stopniu ogranicza konieczność wykorzystania urządzeń klimatyzacyjnych, zapewniając ochronę przed upałem w lecie oraz przed niską temperaturą w zimie.

Niech was nie myli nazwa ogrodu “zimowego” – taki typ ogrodu można użytkować nie tylko zimą, ale przez okrągły rok, zarówno jako miejsce relaksu pośród zieleni, ale również jako gabinet, salon czy jadalnię. 🙂

Zapraszamy do zainspirowania się aranżacjami ogrodów zimowych poniżej. Przedstawiamy nasze pomysły zrealizowanych ogrodów zimowych – 28 pomysłów na ogród zimowy.

Zaplanuj swoją wymarzoną oranżerie a resztą zajmiemy się my.

Blog PRZYBYLSKI

Inspiracje i porady budowlane. Ciekawostki technologiczne i wykończenia wnętrz.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE

Nasze wybrane realizacje

Kraków Niepołomice Ogród Zimowy
Okno kolankowe szklany dach 0129
Świetlik - szklany dach 0003
Kraków dawne KINO UGOREK fasada szklana