PRODUCENT ALUMINIOWYCH
OGRODÓW ZIMOWYCH
12 270 82 15 (pn-pt 7-15)
Skontaktuj się
ZAMÓW
WYCENĘ

Kategoria

Konstrukcje aluminiowe
Okno kolankowe szklany dach 0129

Okno kolankowe – szklany dach

Przedstawiamy realizację wielkogabarytowego OKNA KOLANKOWEGO, które zapewnia domownikom panoramiczny widok oraz doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Zastosowaliśmy odpowiednie profile z izolacją termiczną gwarantujące szczelność konstrukcji oraz komfort użytkowania wewnątrz.
View Details

Świetlik – szklany dach

Realizacja szklanego świetlika dzięki, któremu domownicy zyskali na tarasie kontakt z naturalnym światłem jednocześnie chroniąc się od nieprzyjemnych warunków atmosferycznych. Dla komfortu wypoczynku zamontowaliśmy okno dachowe uchylane elektrycznie. Dach został odpowiednio zaizolowany oraz ocieplony.
View Details
Świetlik - szklany dach 0003
Kraków dawne KINO UGOREK fasada szklana

Fasada szklana Kraków Ugorek

W miejscu dawnego kina Ugorek a obecnie domu kultury dla dzieci mieliśmy okazję zrealizować fasadę aluminiowo-szklaną w całym budynku. Intrygujące kształty przeszkleń nadają charakteru temu miejscu, które w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony jest bardzo znane. Fasada szklana nadała odpowiedniego doświetlenia wnętrz oraz stworzyła niepowtarzalny klimat i komfort dla użytkowników budynku.
View Details

Konstrukcje aluminiowo-szklane dla Hotelu Witek

Centrum Hotelowo – Konferencyjne Witek to nowoczesne i komfortowe miejsce spotkań biznesowych. Współpraca z naszą firmą trwa od prawie 20 lat i staję się dla nas powodem do dumy oraz owocuje wspólnymi sukcesami. Firma Przybylski jest generalnym wykonawcą ślusarki aluminiowej, okiennej i drzwiowej.
View Details
Hotel Logos Konstrukcja aluminiowa

Ślusarka aluminiowa dla Hotelu Logos w Krakowie

Przebudowa hotelu Logos przy ul. Szujskiego 5 w centrum Krakowa wymagała zastosowania najlepszych rozwiązań aluminiowo-szklanych. Obiekt wyposażaliśmy w nowoczesną i elegancką ale przede wszystkim funkcjonalną oraz bezpieczną ślusarkę aluminiową.
View Details

Ślusarka aluminiowa w Apartamentach Ludwinów

Wszystko co związane z aluminium i szkłem.. to nasza sprawka :) Ogrody zimowe, okna, drzwi, fasady, witryny, balustrady, dachy szklane.. Wymagająca inwestycja potrzebowała naszych profesjonalnych kompetencji i rozwiązań.
View Details
Apartamenty Ludwinów Kraków

Szyb windowy w Park Hotel Vienna Bielsko-Biała

Dla Parkhotel Vienna wybudowaliśmy ponad 30 metrowy szyb windowy. Skomplikowany projekt wymagał niezawodnych i precyzyjnych rozwiązań.
View Details
Hotel Vienna szyb windowy
Eleganckie wiatrołapy

Wiatrołap całoszklany Kraków

Aluminiowo-szklany wiatrołap z całoszklanym narożem jest ciepły, niezwykły i dla każdego. Szklane naroże bezsłupkowe ze stopowanymi szybami zespolonymi to więcej powierzchni przeziernej i nowoczesny wygląd. Producent konstrukcji aluminiowych.
View Details

Przeszklona fasada aluminiowa dla sklepu Promod

Przeszklona fasada aluminiowa o powierzchni 250m2 wypełniona jest szkłem hartowanym, odpowiednio dobranym do wysokości szklenia. Realizacja witryny sklepowej. Produkujemy fasady aluminiowo-szklane w całym kraju oraz zagranicą od 30 lat. Projekt, produkcja, transport i montaż. Kompleksowe realizacje firma Przybylski.
View Details
Przeszklona fasada Promod
1 2 3