PRODUCENT ALUMINIOWYCH
OGRODÓW ZIMOWYCH
12 270 82 15 (pn-pt 7-15)
Skontaktuj się
ZAMÓW
WYCENĘ

Kategoria

Ogrody zimowe
Kraków Niepołomice Ogród Zimowy

Ogród zimowy w Niepołomicach

Ogród zimowy Niepołomice - Realizacja. Przedstawiamy realizację ogrodu zimowego, który mieliśmy przyjemność wykonać w Niepołomicach obok Krakowa na tarasie domu otoczonego niesamowitą roślinnością Puszczy Niepołomickiej.
View Details
Realizacja ogrodu zimowego w Chorągwicy. Firma Przybylski

Ogród zimowy w Chorągwicy

W położonym na jednym z najwyższych wzniesień Pogórza Wielickiego znajduje się wieś Chorągwica, gdzie mieliśmy przyjemność zrealizować ogród zimowy. Nasza oranżeria dostarczyła domownikom przestrzeń do cieszenia się ogrodem i otaczającymi widokami gdzie przy dobrej widoczności można zobaczyć nawet Tatry.
View Details
Realizacja ogrodu zimowego pod Krakowem, dobudowa ogrodu zimowego do domu - Firma Przybylski

Ogród zimowy pod Krakowem

Wymarzoną wysokość projektu ogrodu zimowego ograniczała wysokość pod rynnę odprowadzającą wodę z dachu domu. Wycięcie kawałku dachu nie stanowiło problemu. Konstrukcja aluminiowa w kolorze RAL 9007.
View Details

Ogród zimowy z trzyspadowym dachem

Ogród zimowy o trzyspadowej konstrukcji dachu opartego na ścianach pionowych o różnej szerokości. Krokwie dachowe sprowadzone do jednego narożnika. Tak w skrócie można opisać tą nietypową realizację ogrodu zimowego.
View Details
Ogrody Zimowe Przybylski - Zdjęcia z realizacji
Ogrody Zimowe Przybylski 0242

Ekskluzywny ogród zimowy

Ekskluzywny ogród zimowy - Realizacja ogrodu zimowego w okolicach Tarnowa. Jeśli myślą Państwo o eleganckiej i solidnej zabudowie tarasu służącej przez długie lata, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, zainspirowania się zrealizowanymi projektami, jak również do podjęcia współpracy z naszą firmą.
View Details

Klasyczny ogród zimowy całoroczny

Zbudowaliśmy ogród zimowy dostosowany do potrzeb naszych klientów. Duża powierzchnia użytkowa i niski kąt spadku dachu wymuszony montażem pod balkon nie sprawił nam jednak żadnych problemów
View Details
Ogród_Zimowy_0704
Realizacja ogrodu zimowego o wielospadowym dachu pod Krakowem - Zagórzyce Dworskie. Firma Przybylski Ogrody Zimowe

Ogród zimowy z kopułowym dachem

Dla Zakładu opiekuńczo leczniczego "Kwitnąca" zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy ogród zimowy o niesamowitym kopułowym kształcie. Ośrodek medyczny położony jest na obrzeżach Krakowa, w urokliwej i spokojnej miejscowości Zagórzyce Dworskie.
View Details

Ekskluzywny ogród zimowy w Krakowie

Piękny ogród zimowy o atrakcyjnej powierzchni użytkowej 125 m2 . W wewnątrz znajduje się m.in. salon, bar, jacuzzi, sauna, siłownia oraz biuro.
View Details
Ogrody zimowe Kraków 1
1 2 3 5