Aktualne zdjęcia z realizacji na Facebooku i Instagramie
PRODUCENT ALUMINIOWYCH
OGRODÓW ZIMOWYCH
12 270 82 15 (pn-pt 7-15)
Skontaktuj się
ZAMÓW
WYCENĘ

Kategoria

Pergole
Sunbreaker Pergola

Nowoczesna pergola tarasowa Sunbreaker

Pergola Sunbreaker to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Podnosząca prestiż obiektu wyróżnia się unikalnym designem i dbałością o wykończenie estetyczne. Chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Innowacyjna konstrukcja dachu, zbudowanego z ruchomych, aluminiowych lameli, o których ustawieniach decyduje użytkownik, w zależności od swych aktualnych potrzeb i preferencji. Na życzenie klienta zamontowaliśmy ozdobne […]
View Details

Nowoczesna pergola tarasowa

Nowoczesna pergola tarasowa - realizacja nowoczesnego zadaszenia tarasu. Pergola z roletami dachowymi Veranda renomowanej firmy SELT sterowanymi za pomocą SMARTFONA. Niesamowity design, solidna konstrukcja, profesjonalny. Pergole tarasowe - PROJEKT, PRODUKCJA, MONTAŻ. Zobacz realizację.
View Details
Pergola Tarasowa 0126
Pergole aluminiowe Kraków

Pergola aluminiowa – nowoczesne zadaszenie tarasu

Aluminiowo-szklana pergola z systemem rolet dachowych Veranda umożliwia odpoczynek na tarasie bez zmartwień o deszcz, śnieg czy słońce.Konstrukcja aluminiowa w kolorze RAL 7016 Antracyt.
View Details
Pergole Kraków

Pergola aluminiowa z systemem rolet dachowych Veranda

Pergola aluminiowa w kolorze antracytu z systemem rolet dachowych Veranda to efektowne i estetyczne rozwiązanie zacienienia tarasu.
View Details

Pergole aluminiowo-szklane

Pergola aluminiowo-szklana to efektowne i estetyczne rozwiązanie wykorzystania powierzchni tarasu, wejścia do budynku lub wjazdu do garażu. Ta realizacja ma to wszystko, a nawet aluminiowe ogrodzenia wykonane przez nas.
View Details
Szklany dach wokół domu
Aluminiowo szklane zadaszenie Kraków

Pergola tarasowa dla domu

Pergola tarasowa dla domu to eleganckie aluminiowo-szklane zadaszenie podjazdu z systemem wentylacji w miejscu kalenicy pomagające wyprowadzać nagromadzające się w lecie ciepłe powietrze. Pergola możne pełnić funkcję wiaty samochodowej, chroniąc przed deszczem i śniegiem. Konstrukcja aluminiowa w kolorze RAL 7009
View Details