Aktualne zdjęcia z realizacji na Facebooku i Instagramie
PRODUCENT ALUMINIOWYCH
OGRODÓW ZIMOWYCH
12 270 82 15 (pn-pt 7-15)
Skontaktuj się
ZAMÓW
WYCENĘ

Wyimaginowana rzeczywistość

Jesteś tutaj:     Strona główna-Wyimaginowana rzeczywistość

Jest szary, mroźny, grudniowy poranek

Ten widok odbiera Ci ochotę na resztę dnia. W końcu wstajesz z łóżka, zakładasz kapcie i lekkim krokiem snujesz do kuchni po filiżankę pysznej kawy. Droga dłuży Ci się w nieskończoność… mijasz schody, następnie hol, aż docierasz na miejsce. Wszystko byłoby piękne, gdyby nie fakt, że tuż przed wejściem do kuchni zauważasz jak Twój ukochany pupilek Sami zjada wczorajszą szarlotkę pozostawioną na stole. Najwidoczniej pech chciał zadbać o Twoją figurę. Zrezygnowany sięgasz po czajnik i przygotowujesz napój. Wychodzisz z miejsca zbrodni kierując się w stronę salonu, aż nagle potykasz się o wielką donice Sagowca, krzyczysz, klniesz, uh, … Cóż za spektakularny upadek! Sami szczekając przybył na ratunek w mgnieniu oka – szkoda, ze nic nie mógł już zrobić. Kawa, która miała zwiększyć ochotę na nadchodzący dzień wylądowała na bialutkim dywanie shaggy – cóż za strata! A miało być tak pięknie…

A wszystko za sprawą wielkiej donicy pozostawionej na drodze do salonu… 🙂

Ciekawostki o ogrodach zimowych

Teraz tak na poważnie – Nie chciałbyś posiadać miejsca, w którym Twoja ‘wielka donica’ znajdzie wreszcie swoja odpowiednią pozycję? Nie wolałbyś przeczytać o scenerii, w której zaspany lądujesz na miękkim fotelu w przeszklonej oranżerii z kawą w dłoni wśród finezyjnie urządzonej zieleni?

Myślę, że znam rozwiązanie. Ogród zimowy zaprojektowany z naszą pomocą będzie idealnym rozwiązaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą

Dowiecie się więcej o współpracy z nami. Dla zachęty powyżej przedstawiamy wnętrza i wystrój zrealizowanych ogrodów zimowych dla naszych klientów.

Blog PRZYBYLSKI

Inspiracje i porady budowlane. Ciekawostki technologiczne i wykończenia wnętrz.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE

Nasze wybrane realizacje

Kraków Niepołomice Ogród Zimowy
Okno kolankowe szklany dach 0129
Świetlik - szklany dach 0003
Kraków dawne KINO UGOREK fasada szklana