Nieprzerwanie od 1989 roku
12 270 82 15
Zamów wycenę
Współpraca Przybylski

Współpracuj z nami

Nasza wiedza pochodzi z doświadczenia.

Jeśli są Państwo bezpośrednio zainteresowani współpracą z nami w charakterze przedstawiciela handlowego, firmy partnerskiej czy biura projektowego zachęcamy do kontaktu – szczegółowe warunki uzgadniamy indywidualnie. Gwarantujemy prowizje od zleceń, pełne wsparcie techniczne i merytoryczne.

Jesteśmy oddani swojej pracy, która przerodziła się w pasję tworzenia najlepszych konstrukcji aluminiowych. Wysoka jakość wykonania i zadowolenie klientów jest priorytetem realizowanych projektów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Więcej informacji mogą Państwo odnaleźć poniżej.

Gwarantując pełną satysfakcję nawiążemy współpracę z:

ARCHITEKT / DEWELOPER

INWESTYCJE MAŁE I DUŻE

Oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie konstruowania i wykonawstwa konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa, od realizacji dla klientów indywidualnych po pełną obsługę dużych inwestycji. Zlecenia nietypowe to nasza specjalność. Zachęcamy do konsultacji projektowych i budowlanych, a po zapoznaniu się z projektem architektonicznym i oczekiwaniami inwestora przedstawiamy możliwości techniczne oraz rozwiązania które pomogą osiągnąć zamierzony efekt.

Proponujemy szeroką i wszechstronną ofertę rozwiązań aluminiowych, całoszklanych oraz budowlanych. Następnie przygotowujemy wycenę na podstawie uzgodnień oraz naszej koncepcji wykonawczej. Zwracamy szczególną uwagę na układ i estetykę Twojego projektu, zawsze szanując Twoje propozycje, harmonię i poprawę przestrzeni. Wspólnie odniesiemy sukces w Twoim projekcie.

Kontakt: przybylski@przybylski.net.pl

Pergole z roletami dachowymi
Konstrukcje aluminiowe Przybylski

PARTNERZY / SALONY STOLARKI BUDOWLANEJ

ODBIORCY HURTOWI I EKIPY MONTAŻOWE

Na podstawie obustronnej współpracy proponujemy kompleksowe ofertowanie, wycenę i realizację przyszłych projektów dla Twoich klientów. Zapewniamy doradztwo techniczne, wysokiej jakości prefabrykację ślusarki aluminiowej oraz fachowy montaż. Obsługujemy firmy na terenie całego kraju i Europy, dostarczając nasze wyroby bez minimum logistycznego. Pomagamy w przebiegu inwestycji lub zajmujemy się koordynacją całego projektu. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów stosując nowoczesne systemy aluminiowe oraz szkło i okucia renomowanych producentów.

Proponujemy bogatą ofertę systemowych i indywidualnych rozwiązań aluminiowych, całoszklanych oraz systemy zacieniania, w tym rolety, żaluzje i wiele innych. Dostarczamy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących charakteru i właściwości użytych materiałów.

Kontakt: psoltys@przybylski.net.pl

PRZEDSTAWICIELE / CHĘTNI PODJĘCIA WSPÓŁPRACY

FIRMY BUDOWLANE, OGRODOWE I INNE

Budujesz domy? Projektujesz lub zakładasz ogrody? Prowadzisz inną działalność gospodarczą, którą możesz rozszerzyć o nasze usługi? Masz własny pomysł na biznes? Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje podjęcia współpracy. Wspólne realizowanie projektów, wzajemne polecenie produktów czy reklama.

Razem możemy więcej.
Kontakt: andrzej@przybylski.net.pl

Logo Przybylski
Ogrody zimowe Kraków 11