Nieprzerwanie od 1989 roku
12 270 82 15
Zamów wycenę

Firma Przybylski

Już0
dni doświadczenia w branży
Ponad 0
Zrealizowanych inwestycji
Od0
roku Nieprzerwanie

Nasza misja

Dążenie do osiągnięcia pozycji lidera branży ślusarki aluminiowej, zapewniając klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.
Tradycyjne wartości firmy oraz zaangażowanie naszych pracowników gwarantują satysfakcję ze współpracy na długie lata.

Konstrukcje aluminiowe Przybylski
Bluzy z nadrukiem Przybylski

Rodzinne przedsiębiorstwo 

Założone przez mgr inż. Władysława Przybylskiego świadczy usługi nieprzerwanie od 15 grudnia 1989 roku.
Siedziba firmy, hala produkcyjna i magazynowa zlokalizowane są pod Krakowem w miejscowości Gaj, ul. Zadziele 80. 

Profesjonalizm

Główny profil naszej działalności to realizacja indywidualnych projektów związanych ze szkłem i aluminium. Każdego dnia wykorzystując prawie 30-letnie doświadczenie sięgamy po innowacyjne technologie i produkty, aby spełnić potrzeby naszych Klientów. Ścisła współpraca z uznanymi na rynku producentami systemów aluminiowych, szkła i akcesoriów przyczynia się do stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów oraz usług. Zawsze dostosowujemy najlepsze rozwiązania do charakteru danej inwestycji, pamiętając o optymalizacji kosztów. Wykwalifikowana kadra inżynierska, własny park maszynowy i biuro technologiczno-konstrukcyjne wyposażone w oprogramowanie wspomagające proces projektowania to gwarancja przełożenia Państwa wymagań na proces produkcji i montażu. Najwyższą jakość wyrobów gwarantuje partnerstwo z firmami: ALUPROF, ALIPLAST oraz FLANDRIA.

Doświadczenie

Nasz największy kapitał stanowią ludzie. W firmowej rodzinie większość pracowników jest z nami od ponad kilkunastu lat – tworzymy solidny, zgrany oraz kreatywny zespół specjalistów z wielu dziedzin budownictwa, dzięki czemu możemy wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia, których nie podejmują się inne firmy w branży. Działając na terenie całego kraju i Europy zdobywamy unikalne doświadczenie, dbając tym samym o dobry wizerunek polskich fachowców.

Zaangażowanie

Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce producentów ogrodów zimowych. Konstrukcje wykonane ponad kilkanaście lat temu oparliśmy na własnych rozwiązaniach powstałych dzięki pasji oraz chęci stworzenia unikatowych i najlepszych koncepcji wykonawczych. Opracowany i ciągle udoskonalany autorski system prefabrykacji oraz montażu ogrodów zimowych jest niezawodny po dziś dzień.

Nasze usługi

Oferujemy

Kompleksową realizację zamówień i inwestycji rozpoczynając od fachowego doradztwa oraz projektu technicznego, przez własną produkcję i montaż, kończąc na usługach serwisowych i naprawczych. Niezależnie od wielkości inwestycji angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie z myślą o zadowoleniu naszych Klientów.

Serwis ślusarki aluminiowej

Nasze konstrukcje są wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło, przestrzeń, elegancja i bezpieczeństwo. Występują tam, gdzie konieczne jest połączenie estetyki wykonania z wytrzymałością konstrukcji.

Ogrody zimowe Kraków
Szklane pergole, szklane zadaszenia tarasów
Konstrukcje aluminiowe
Fasady, okna kolankowe, elewacje, wiatrołapy, świetliki
Drzwi i okna Przybylski
Okna i drzwi tarasowe, balkonowe, przesuwne, automatyczne
Techniki osłonowe Rolety Żaluzje
Dachowe i fasadowe osłony, markizy, bramy i kraty
Serwis ślusarki aluminiowej
Naprawa i renowacja fasad aluminiowych, serwis

Posiadamy halę produkcyjną o powierzchni 1000 m2

Transport okien

Firma Przybylski jest w stanie wyprodukować każdą możliwą konstrukcję aluminiową, aluminiowo-szklaną lub całoszklaną, stawiając przede wszystkim na bezpieczeństwo i odpowiedzialność za wykonaną pracę.

Podstawą firmy stała się najwyższa jakość oferowanych wyrobów, doradztwo techniczne i obsługa Klienta. W każdym przypadku niezależnie od wielkości zamówienia Kontrahent może liczyć na terminowość, solidność i profesjonalizm wykonania.

Współpraca podejmowana z innymi firmami powoduje umocnienie pozycji na rynku oraz wymusza zasady zdrowej i uczciwej konkurencji poprawiając tym samym jakość usług i towarów.

Logo Przybylski Ogrody Zimowe

Dlaczego warto wybrać nas?

Rodzinna firma

TRADYCJA

Rodzinne przedsiębiorstwo prowadzone nieprzerwanie od 15 grudnia 1989 roku.
Wartości i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie.

DOŚWIADCZENIE

Ponad 10 000 dni doświadczenia w branży budowlanej i ślusarce aluminiowej czyni nas ekspertami. Wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna zapewnia najwyższy standard wyrobów oraz oferowanych usług.

INDYWIDUALNOŚĆ

Rozwiązania są zawsze dostosowywane indywidualnie do wymagań zlecenia. Każdy klient może liczyć na kompleksową i fachową obsługę przed realizacją, w trakcie oraz po jej zakończeniu.

INNOWACYJNOŚĆ

Ciągłe udoskonalanie technologii produkcji i montażu, nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz szkolenia pracowników zapewniają nieustanny rozwój przedsiębiorstwa.

GWARANCJA

Setki rzetelnie zrealizowanych inwestycji oraz wielu stałych klientów, świadczą o dużym zaufaniu wobec firmy. Wieloletnie gwarancje udzielane na nasze wyroby nie są kwestią przypadku.

Wiemy jak bardzo ważne jest zaufanie.
Jako firma z wieloletnią tradycją gwarantujemy Państwu pewną realizację inwestycji.
Władysław Przybylski Firma Przybylski

Władysław Przybylski

Właściciel

Zadowolenie naszych klientów

to priorytet firmy na długie lata.

Oprócz setek zrealizowanych prac oraz tysięcy uśmiechów na twarzy, prezentujemy wpisy o naszej długoletniej działalności od 1989 roku:

Archiwalne referencje zobacz

Nasze realizacje – zobacz

Logo Przybylski