Aktualne zdjęcia z realizacji na Facebooku i Instagramie
PRODUCENT ALUMINIOWYCH
OGRODÓW ZIMOWYCH
12 270 82 15 (pn-pt 7-15)
Skontaktuj się
ZAMÓW
WYCENĘ

Firma Przybylski

Już0
dni doświadczenia w branży
Ponad 0
Zrealizowanych inwestycji
Od0
roku Nieprzerwanie

Nasza misja

Dążenie do osiągnięcia pozycji lidera branży ślusarki aluminiowej, zapewniając klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.
Tradycyjne wartości firmy oraz zaangażowanie naszych pracowników gwarantują satysfakcję ze współpracy na długie lata.

Konstrukcje aluminiowe Przybylski
Bluzy z nadrukiem Przybylski

Rodzinne przedsiębiorstwo 

Założone przez mgr inż. Władysława Przybylskiego świadczy swoje usługi nieprzerwanie od 15 grudnia 1989 roku.
Siedziba firmy wraz z halą produkcyjną zlokalizowane są pod Krakowem w miejscowości Gaj przy ul. Zadziele 80.

Profesjonalizm

Głównym profilem naszej działalności jest realizacja indywidualnych projektów budowlanych będących połączeniem aluminium i szkła.

Każdego dnia, wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie w branży, sięgamy po innowacyjne technologie i najnowocześniejsze rozwiązania, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska, własny park maszynowy oraz fachowo wyposażone biuro technologiczno-konstrukcyjne to gwarancja przełożenia Państwa wymagań na proces produkcji i montażu. Każde podjęte przez nas zlecenie traktujemy indywidualnie i zawsze dostosowujemy najlepsze rozwiązania do charakteru danej inwestycji. Ścisła współpraca z uznanymi na rynku producentami systemów aluminiowych, szkła i akcesoriów wpływa na stały wzrost jakości naszych produktów oraz świadczonych usług.

Doświadczenie

Działając na rynku od 3 dekad, jako rodzinna firma z tradycjami, możemy śmiało stwierdzić że naszym największym kapitałem są ludzie.

Naszą kadrę tworzą wyspecjalizowani w wielu dziedzinach budownictwa pracownicy, którzy są z nami od ponad kilkunastu lat – razem tworzymy solidny, godny zaufania, zgrany oraz kreatywny zespół fachowców. Dzięki tak silnej podstawie firmy jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia, których nie podejmują się inne firmy w branży. Działając na terenie całego kraju, a także w wielu krajach Europy, nieprzerwanie zdobywamy unikalne doświadczenie, dbając tym samym o dobry wizerunek polskich fachowców. Dzięki temu zaufały nam już setki klientów!

Zaangażowanie

W branży konstrukcji aluminiowo-szklanych jesteśmy jednym z pierwszych producentów ogrodów zimowych w Polsce.

Już ponad kilkanaście lat temu zrealizowane przez nas konstrukcje oparliśmy na własnych rozwiązaniach powstałych dzięki pasji oraz chęci stworzenia unikalnych i najlepszych koncepcji wykonawczych. Opracowany i ciągle udoskonalany autorski system prefabrykacji oraz montażu ogrodów zimowych jest niezawodny po dziś dzień. Zachęcamy do obejrzenia realizacji.

Nasze usługi

Oferujemy

Kompleksową realizację zamówień i inwestycji rozpoczynając od fachowego doradztwa oraz projektu technicznego, przez własną produkcję i montaż, kończąc na usługach serwisowych i naprawczych. Niezależnie od wielkości inwestycji angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie naszych klientów.

Serwis ślusarki aluminiowej
Ogrody zimowe Kraków
Szklane pergole, szklane zadaszenia tarasów
Konstrukcje aluminiowe
Fasady, okna kolankowe, elewacje, wiatrołapy, świetliki
Drzwi i okna Przybylski
Okna i drzwi tarasowe, balkonowe, przesuwne, automatyczne
Serwis ślusarki aluminiowej
Naprawa i renowacja fasad aluminiowych

Posiadamy halę produkcyjną o powierzchni 1000 m2

Transport okien

Firma Przybylski jest w stanie wyprodukować zasadniczo każdą możliwą konstrukcję aluminiową, aluminiowo-szklaną lub całoszklaną, stawiając przede wszystkim na bezpieczeństwo i estetykę wykonania. Odpowiedzialność za wykonaną pracę obrazują udzielane przez nas gwarancje.

Wizytówką naszej firmy jest niezaprzeczalnie najwyższa jakość oferowanych wyrobów, fachowe doradztwo techniczne oraz dedykowana obsługa klienta. W każdym przypadku niezależnie od wielkości zamówienia kontrahent może liczyć na terminowość, solidność i profesjonalizm wykonania.

#SocialMedia

Zapraszamy na nasze profile
F A C E B O O K
I N S T A G R A M
P I N T E R E S T
Logo Przybylski Ogrody Zimowe

Dlaczego warto wybrać nas?

Rodzinna firma

TRADYCJA

Rodzinne przedsiębiorstwo prowadzone nieprzerwanie od 15 grudnia 1989 roku.
Wartości i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie.

DOŚWIADCZENIE

Ponad 10 000 dni doświadczenia w branży budowlanej i ślusarce aluminiowej czyni nas ekspertami. Wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna zapewnia najwyższy standard wyrobów oraz oferowanych usług.

INDYWIDUALNOŚĆ

Rozwiązania są zawsze dostosowywane indywidualnie do wymagań zlecenia. Każdy klient może liczyć na kompleksową i fachową obsługę przed realizacją, w trakcie oraz po jej zakończeniu.

INNOWACYJNOŚĆ

Ciągłe udoskonalanie technologii produkcji i montażu, nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz szkolenia pracowników zapewniają nieustanny rozwój przedsiębiorstwa.

GWARANCJA

Setki rzetelnie zrealizowanych inwestycji oraz wielu stałych klientów, świadczą o dużym zaufaniu wobec firmy. Wieloletnie gwarancje udzielane na nasze wyroby nie są kwestią przypadku.

Wiemy jak bardzo ważne jest zaufanie.
Jako firma z wieloletnią tradycją gwarantujemy Państwu pewną realizację inwestycji.
Władysław Przybylski Firma Przybylski

Władysław Przybylski

Właściciel

Zadowolenie naszych klientów

to priorytet firmy na długie lata.

Oprócz setek zrealizowanych prac oraz tysięcy uśmiechów na twarzy, prezentujemy wpisy o naszej długoletniej działalności od 1989 roku:

Archiwalne referencje zobacz

Nasze realizacje – zobacz

Logo Przybylski