Nieprzerwanie od 1989 roku
12 270 82 15
Zamów wycenę

Inspiracje i porady

Wiedza poparta doświadczeniem
Biały ogród zimowy
14
Mar

28 pomysłów na ogród zimowy

Aranżacje ogrodów zimowych. Przedstawiamy 28 pomysłów na ogród zimowy, który jest idealnym miejscem do całorocznego relaksu, rekreacji lub pracy. Nazywany także oranżerią pomaga zoptymalizować przestrzeń mieszkalną przy jednoczesnym zaproszeniu natury do wnętrza. Pomysł na ogród zimowy GALERIA ZDJĘC.
Ogrody zimowe Kraków
22
Mar

Cena ogrodu zimowego – koszt oranżerii

Cena ogrodu zimowego uzależniona jest również od specyfiki zamówienia, ilości i typu zastosowanych okien oraz wszelkich koniecznych prac dodatkowych. Zawsze dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych wymagań zlecenia.
Jubilat Fasada Aluminiowa
20
Cze

Fasada aluminiowa – ponadczasowa nowoczesność

Fasada aluminiowo – szklana (inaczej ściana osłonowa) jest to efektowna i często monumentalna elewacja budynku uzyskana przy estetycznym połączeniu aluminium i szkła. Spełnia ona funkcje reprezentacyjne wobec całego gmachu, przez co wyróżnia się spośród pozostałych fasad.
Pomysły na ogród zimowy
14
Maj

365 dni pomysłów na ogród zimowy

Ogród zimowy to wspaniałe miejsce, które pozwoli Ci odkryć w sobie prawdziwego artystę. Przeszklone wnętrze pełne światła przyozdobić możemy na niezliczoną ilość sposobów a przestrzeń użytkową wykorzystać do najróżniejszych pomysłów.
Oświetlenie ogród zimowy
27
Lip

Oświetlenie ogrodu zimowego #3 Mikroklimat

Zanim zaczniemy się zastanawiać w jaki rodzaj oświetlenia chcielibyśmy wyposażyć naszą oranżerię, musimy odpowiednio zabezpieczyć instalację elektryczną. Warto zwrócić się o pomoc do specjalistów (czyt. do nas :)) już na etapie budowy ogrodu zimowego.
Techniki ogrzewania ogrodu zimowego
27
Lip

Ogrzewanie ogrodu zimowego #2 Mikroklimat

Lato przez cały rok i jeden dzień dłużej - to zdecydowanie najlepsza cecha ogrodów zimowych. W polskim klimacie, gdzie pogoda potrafi zaskoczyć nawet najstarszych górali, warto mieć asa w rękawie. Na przekór mrozom i deszczom cieszymy się wciąż latem.
Wentylacja ogrodu zimowego
22
Lip

Wentylacja ogrodu zimowego #1 Mikroklimat

Człowiek aby przeżyć musi oddychać. Ogród zimowy podobnie - swobodnie można się w nim czuć jedynie wtedy gdy zapewniona jest poprawna cyrkulacja powietrza.
Prywatne feng shui
09
Mar

Nasze prywatne feng shui

Według chińskiej filozofii feng shui, aranżacja przestrzeni ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie, a także na pomyślność w związkach i rozwój kariery. Żeby dokładnie oddać pierwotne znaczenie słów, trzeba zrozumieć symbolizm.
1 2

Blog PRZYBYLSKI

Inspiracje i porady budowlane. Ciekawostki technologiczne i wykończenia wnętrz.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE

Nasze wybrane realizacje

Hotel Logos Konstrukcja aluminiowa
Apartamenty Ludwinów Kraków
Fasady aluminiowe sklepy spożywcze
Hotel Vienna szyb windowy
Eleganckie wiatrołapy