Aktualne zdjęcia z realizacji na Facebooku i Instagramie
PRODUCENT ALUMINIOWYCH
OGRODÓW ZIMOWYCH
12 270 82 15 (pn-pt 7-15)
Skontaktuj się
ZAMÓW
WYCENĘ

Inspiracje i porady

Wiedza poparta doświadczeniem
Drzwi FOLD LINE ALUPROF PRZYBYLSKI
01
sie

Drzwi harmonijkowe MB-86 Fold Line

Jako PIERWSI w Polsce wspólnie z firmą Aluprof wykonaliśmy prototyp drzwi harmonijkowych w systemie Aluprof MB-86 Fold Line składanych do wewnątrz, ze skrzydłem głównym otwieranym na zewnątrz.
Pergola SB
12
lip

Pergola Sunbreaker – nowoczesne zadaszenie tarasu

Pergola SunBreaker to estetyczna konstrukcja aluminiowa z regulowanym dachem. System aluminiowych lamel poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pergola SunBreaker, to rozwiązanie przeznaczone dla wymagających Klientów.
Ogrody zimowe Zakopane
09
kwi

Ogród zimowy – czy wymaga pozwolenia na budowę?

Ogród zimowy - czy wymaga pozwolenia na budowę? PRAWO BUDOWLANE 2018. Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa wolno stojących parterowych budynków: gospodarczych w tym garaży, altan oraz przydomowych ganków oraz ogrodów zimowych (oranżerii) o powierzchni zabudowy do 35 m2..
Biały ogród zimowy
14
mar

28 pomysłów na ogród zimowy

Aranżacje ogrodów zimowych. Przedstawiamy 28 pomysłów na ogród zimowy, który jest idealnym miejscem do całorocznego relaksu, rekreacji lub pracy. Nazywany także oranżerią pomaga zoptymalizować przestrzeń mieszkalną przy jednoczesnym zaproszeniu natury do wnętrza. Pomysł na ogród zimowy GALERIA ZDJĘC.
Ogrody zimowe Kraków
22
mar

Cena ogrodu zimowego – koszt oranżerii

Cena ogrodu zimowego uzależniona jest również od specyfiki zamówienia, ilości i typu zastosowanych okien oraz wszelkich koniecznych prac dodatkowych. Zawsze dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych wymagań zlecenia.

Wsparcie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krakowie

Z miłości do zwierząt postanowiliśmy wesprzeć KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie wymieniając stare drewniane drzwi i okna na nowoczesne aluminiowe. Teraz będzie cieplej i wygodniej tym, którzy na co dzień poświęcają swój czas i serce zwierzakom :)
Jubilat Fasada Aluminiowa
20
cze

Fasada aluminiowa – ponadczasowa nowoczesność

Fasada aluminiowo – szklana (inaczej ściana osłonowa) jest to efektowna i często monumentalna elewacja budynku uzyskana przy estetycznym połączeniu aluminium i szkła. Spełnia ona funkcje reprezentacyjne wobec całego gmachu, przez co wyróżnia się spośród pozostałych fasad.
Pomysły na ogród zimowy
14
maj

365 dni pomysłów na ogród zimowy

Ogród zimowy to wspaniałe miejsce, które pozwoli Ci odkryć w sobie prawdziwego artystę. Przeszklone wnętrze pełne światła przyozdobić możemy na niezliczoną ilość sposobów a przestrzeń użytkową wykorzystać do najróżniejszych pomysłów.
1 2

Blog PRZYBYLSKI

Inspiracje i porady budowlane. Ciekawostki technologiczne i wykończenia wnętrz.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE

Nasze wybrane realizacje

Kraków Niepołomice Ogród Zimowy
Okno kolankowe szklany dach 0129
Świetlik - szklany dach 0003
Kraków dawne KINO UGOREK fasada szklana