fbpx
Nieprzerwanie od 1989 roku
12 270 82 15
Zamów wycenę

Inspiracje i porady

Wiedza poparta doświadczeniem
Pergola SB
12
Lip

Pergola Sunbreaker – nowoczesne zadaszenie tarasu

Pergola SunBreaker to estetyczna konstrukcja aluminiowa z regulowanym dachem. System aluminiowych lamel poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pergola SunBreaker, to rozwiązanie przeznaczone dla wymagających Klientów.
Ogrody zimowe Zakopane
09
Kwi

Ogród zimowy – czy wymaga pozwolenia na budowę?

Ogród zimowy - czy wymaga pozwolenia na budowę? PRAWO BUDOWLANE 2018. Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa wolno stojących parterowych budynków: gospodarczych w tym garaży, altan oraz przydomowych ganków oraz ogrodów zimowych (oranżerii) o powierzchni zabudowy do 35 m2..
Biały ogród zimowy
14
Mar

28 pomysłów na ogród zimowy

Aranżacje ogrodów zimowych. Przedstawiamy 28 pomysłów na ogród zimowy, który jest idealnym miejscem do całorocznego relaksu, rekreacji lub pracy. Nazywany także oranżerią pomaga zoptymalizować przestrzeń mieszkalną przy jednoczesnym zaproszeniu natury do wnętrza. Pomysł na ogród zimowy GALERIA ZDJĘC.
Ogrody zimowe Kraków
22
Mar

Cena ogrodu zimowego – koszt oranżerii

Cena ogrodu zimowego uzależniona jest również od specyfiki zamówienia, ilości i typu zastosowanych okien oraz wszelkich koniecznych prac dodatkowych. Zawsze dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych wymagań zlecenia.
Jubilat Fasada Aluminiowa
20
Cze

Fasada aluminiowa – ponadczasowa nowoczesność

Fasada aluminiowo – szklana (inaczej ściana osłonowa) jest to efektowna i często monumentalna elewacja budynku uzyskana przy estetycznym połączeniu aluminium i szkła. Spełnia ona funkcje reprezentacyjne wobec całego gmachu, przez co wyróżnia się spośród pozostałych fasad.
Pomysły na ogród zimowy
14
Maj

365 dni pomysłów na ogród zimowy

Ogród zimowy to wspaniałe miejsce, które pozwoli Ci odkryć w sobie prawdziwego artystę. Przeszklone wnętrze pełne światła przyozdobić możemy na niezliczoną ilość sposobów a przestrzeń użytkową wykorzystać do najróżniejszych pomysłów.
Oświetlenie ogród zimowy
27
Lip

Oświetlenie ogrodu zimowego #3 Mikroklimat

Zanim zaczniemy się zastanawiać w jaki rodzaj oświetlenia chcielibyśmy wyposażyć naszą oranżerię, musimy odpowiednio zabezpieczyć instalację elektryczną. Warto zwrócić się o pomoc do specjalistów (czyt. do nas :)) już na etapie budowy ogrodu zimowego.
Techniki ogrzewania ogrodu zimowego
27
Lip

Ogrzewanie ogrodu zimowego #2 Mikroklimat

Lato przez cały rok i jeden dzień dłużej - to zdecydowanie najlepsza cecha ogrodów zimowych. W polskim klimacie, gdzie pogoda potrafi zaskoczyć nawet najstarszych górali, warto mieć asa w rękawie. Na przekór mrozom i deszczom cieszymy się wciąż latem.
1 2

Blog PRZYBYLSKI

Inspiracje i porady budowlane. Ciekawostki technologiczne i wykończenia wnętrz.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE

Nasze wybrane realizacje

Kraków dawne KINO UGOREK fasada szklana
Hotel Logos Konstrukcja aluminiowa
Apartamenty Ludwinów Kraków
Fasady aluminiowe sklepy spożywcze
Hotel Vienna szyb windowy